O nás


O nás


Nabízíme Vám dovolenou pro rybáře, rodiny s dětmi a pořádání firemních akcí.
S organizací rybolovu v Norsku máme zkušenosti už od roku 1993. Vyzkoušeli jsme hodně lokalit v Norsku, až jsme objevili fjord s ideálním místem k rybolovu v moři, řekách a jezerech, kde si zapálení rybáři splní své rybářské touhy (odtud název naší firmy – Wet Dream Seafishing). Toto místo je ale vhodné i k odpočinku a turistice také pro rodiny s dětmi, které chtějí prožít rodinnou dobrodružnou dovolenou jinde než na pláži u jižního moře.

P1030350

Naši současnou česko-norskou akciovou společnost jsme pro Vás založili v roce 2014. Díky mnohaletému pobytu v Norsku jsme vychytali a odstranili ty problémy, které v jiných  lokalitách znepříjemňovaly ideální dovolenou pro rybáře v Norsku.

U nás najdete molo 100 m od penzionu – nejste závislí na dopravě k fjordu. Je možné chytat velké ryby přímo z mola.

V ceně je zahrnuto i chytání ryb na řece a jezerech.

Naše lodě splňují veškeré nároky rybářů – jsou vybavené silnými motory a echoloty s GPS a jejich zapůjčení je také zahrnuto v ceně.

Nabízíme Vám ubytování v penzionu na břehu fjordu Opployfjorden, přímo u ústí lososí řeky a nedaleko pstruhových jezer.

Náš penzion je uzpůsoben pro Vaše pohodlí a soukromí. Je vybaven čtyřmi WC a třemi koupelnami. Na každém pokoji je umyvadlo s teplou vodou. Pro Vaše vaření a stravování je k dispozici kompletně vybavená kuchyň, velká jídelna, srub na grilování a udírna. K odpočinku slouží dvě společenské místnosti a venkovní polozastřešená terasa.

Penzion je možné využít i pro pořádání firemních akcí s atraktivní zábavou pro zaměstnance – mořským rybolovem. Jsme schopni zajistit i stravování.